Visco Suplementacja

Już ponad 50 lat temu lekarze ortopedzi zaczęli stosować iniekcje dostawowe zmniejszające tarcie pomiędzy chrząstkami stawowymi. Po wieloletnich próbach i badaniach różnych materiałów podawanych w warunkach doświadczalnych, a później klinicznych, zarówno w postaci mono związków kwasu hialuronowego jak i mieszanek tego kwasu z innymi substancjami, stało się jasnym, że iniekcje czystego hialuronianu sodowego mają najwięcej zwolenników pośród lekarzy i pacjentów.

Wszystko ze względu na bezpieczeństwo i osiągane wyniki terapeutyczne. Ustąpienie bólu i osiągnięcie stanu komfortu w fazie spoczynku jak również podczas intensywnego ruchu jest najlepszym miernikiem skuteczności zbiegów wiskosuplementacyjnych.

Sytuacja podobna jest trochę do tej z mechaniki silników spalinowych, gdzie dobry olej, regularnie wymieniany, powoduje przedłużenie "życia" silnika i zwiększenie komfortu jazdy. Dlatego wielu lekarzy ortopedów jest przekonanych, że 75 mg hialuronianu sodu w 3 ml iniekcji ( 2.5%) czyli skład jaki mamy w preparacie Arthrum visc 75 daje w ostateczności dłużej trwający "poślizg" i w znacząco dłużej zwilża chrząstki stawowe chroniąc je przed bolesną "pracą na sucho".

 

Dziękujemy za 10 lat współpracy!

Dziękujemy naszym drogim klientom za wierność produktom francuskiego koncernu LCA Pharmaceutical z siedzibą Chartres pod Paryżem, który specjalizuje się w produkcji leków, kosmetyków i soczewek optycznych używanych do leczenia zaćmy. Firma LCA Pharmaceutical jest znana ze swoich wyrobów i ich doskonałej marki na całym niemal świecie. Jednocześnie jej dział naukowy pracuje niezmordowanie nad koncepcjami nowych produktów, z których najlepsze są poddawane wymaganym testom, a następnie wdrażane do masowej produkcji. Firma ma długą tradycję we wspomaganiu ludzi cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów swoimi nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu wyrobów wiskoelastycznych w Europie i na świecie. Droga LCA Pharmaceutical dziękujemy Ci w imieniu naszych pacjentów.

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Proxima Pharma
ul. Chmielna 2/31,
00-020 Warszawa

T:   (+48)793 398 508

E:   office@proxima-pharma.pl

Formularz kontaktowy