ARTHRUM VISC 75

>

ARTHRUM VISC 75 - OPIS

ARTHRUM VISC 75 jest sterylnym, wiskoelastycznym, niepirogennym, fizjologicznym roztworem nieusieciowanego kwasu hialuronowego niezawierającego białek zwierzęcych.
Preparat dostarczany jest w fabrycznie napełnionej strzykawce jednorazowego użytku.
Jedno opakowanie zawiera: strzykawkę z preparatem ARTHRUM VISC 75, informacje o produkcie oraz naklejki identyfikacyjne z numerem serii.

 

SKŁAD

ARTHRUM VISC 75 3 ml
Sodu hialuronian (bf) 75 mg
Sodu chlorek 27 mg
Bufor boranowypH 7,2 qsp 3 ml
Boran Sodu, Kwas Borowy, Woda do iniekcji qsp 3 ml

 

STERYLIZACJA

Strzykawki z ARTHRUM VISC 75 są sterylizowane są para wodną.

 

WSKAZANIA preparatu ARTHRUM VISC 75

  • ARTHRUM VISC 75 jest wskazany do długotrwałej redukcji bólu, ponownego uruchomienia stawu przez uzupełnienie i zwiększenie wiskoelastyczności płynu maziówkowego w stawie zmienionym w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów.
  • ARTHRUM VISC 75 wspomaga stawy przez polepszenie fizjologicznych i reologicznych właściwości płynu maziówkowego w zmienionych chorobowo stawach.
  • ARTHRUM VISC 75 jest wskazany w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Jest stosowany w iniekcji dostawowej.
  • ARTHRUM VISC 75 powinien być podany przez lekarza.

 

Dziękujemy za 10 lat współpracy!

Dziękujemy naszym drogim klientom za wierność produktom francuskiego koncernu LCA Pharmaceutical z siedzibą Chartres pod Paryżem, który specjalizuje się w produkcji leków, kosmetyków i soczewek optycznych używanych do leczenia zaćmy. Firma LCA Pharmaceutical jest znana ze swoich wyrobów i ich doskonałej marki na całym niemal świecie. Jednocześnie jej dział naukowy pracuje niezmordowanie nad koncepcjami nowych produktów, z których najlepsze są poddawane wymaganym testom, a następnie wdrażane do masowej produkcji. Firma ma długą tradycję we wspomaganiu ludzi cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów swoimi nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu wyrobów wiskoelastycznych w Europie i na świecie. Droga LCA Pharmaceutical dziękujemy Ci w imieniu naszych pacjentów.

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Proxima Pharma
ul. Chmielna 2/31,
00-020 Warszawa

T:   (+48)793 398 508

E:   biuro@proxima-pharma.pl

Formularz kontaktowy