ARTHRUM 2,5%

ARTHRUM 2,5% - OPIS

Preparat ARTHRUM 2.5% jest sterylnym wyrobem wiskoelastycznym, którego czynnikiem aktywnym jest naturalna pochodna kwasu hialuronowego, otrzymywana w drodze biofermentacji, niemodyfikowana chemicznie, o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej 2 800 000 Daltonów oraz wysokim stężeniu 25mg/ml (75mg na iniekcję dostawową).

Składnik aktywny ARTHRUM 2.5% nie zawiera żadnych białek pochodzenia ptasiego i nie jest sprzęgany czynnikami chemicznymi co eliminuje ryzyko wystąpienia alergiii potencjalnej cytotoksyczności, a także zapewnia doskonałą tolerancję i bezpieczeństwo w trakcie długoterminowego stosowania.

ARTHRUM 2.5% jest zgodny z Farmakopeą Europejską, normami ISO oraz Dyrektywą EEC 93/42, które gwarantują doskonałe bezpieczeństwo oraz biokompatybilność wyrobu do implantacji.

Wysoka masa cząsteczkowa połączona z wysokim stężeniem hialuronianu sodu w ARTHRUM 2.5% są najważniejszymi czynnikami dla utrzymywania się długotrwałego efektu objawowego leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów poprzez oddziaływanie jakościowe i ilościowe na niedobór hialuronianu sodu w płynie maziówkowym zwyrodniałego stawu.

Dziękujemy za 10 lat współpracy!

Dziękujemy naszym drogim klientom za wierność produktom francuskiego koncernu LCA Pharmaceutical z siedzibą Chartres pod Paryżem, który specjalizuje się w produkcji leków, kosmetyków i soczewek optycznych używanych do leczenia zaćmy. Firma LCA Pharmaceutical jest znana ze swoich wyrobów i ich doskonałej marki na całym niemal świecie. Jednocześnie jej dział naukowy pracuje niezmordowanie nad koncepcjami nowych produktów, z których najlepsze są poddawane wymaganym testom, a następnie wdrażane do masowej produkcji. Firma ma długą tradycję we wspomaganiu ludzi cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów swoimi nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu wyrobów wiskoelastycznych w Europie i na świecie. Droga LCA Pharmaceutical dziękujemy Ci w imieniu naszych pacjentów.

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Proxima Pharma
ul. Chmielna 2/31,
00-020 Warszawa

T:   (+48)793 398 508

E:   biuro@proxima-pharma.pl

Formularz kontaktowy