Praca

Przedstawiciel regionalny

Firma ogłasza nabór do pracy w charakterze przedstawiciela regionalnego odpowiedzialnego za dystrybucje ARTHRUM VISC 75 we wszystkich 16 województwach. Preferujemy ludzi pogodnych, o pozytywnym nastawieniu do życia i pracy, dysponujących nadmiarem pozytywnej energii.

Firma należy do przyjaznych wszystkim ludziom i nie stawia przed kandydatami żadnych sztucznych barier takich jak wiek czy płeć kandydata.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@proxima-pharma.pl.

Dziękujemy za 10 lat współpracy!

Dziękujemy naszym drogim klientom za wierność produktom francuskiego koncernu LCA Pharmaceutical z siedzibą Chartres pod Paryżem, który specjalizuje się w produkcji leków, kosmetyków i soczewek optycznych używanych do leczenia zaćmy. Firma LCA Pharmaceutical jest znana ze swoich wyrobów i ich doskonałej marki na całym niemal świecie. Jednocześnie jej dział naukowy pracuje niezmordowanie nad koncepcjami nowych produktów, z których najlepsze są poddawane wymaganym testom, a następnie wdrażane do masowej produkcji. Firma ma długą tradycję we wspomaganiu ludzi cierpiących na chorobę zwyrodnieniową stawów swoimi nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu wyrobów wiskoelastycznych w Europie i na świecie. Droga LCA Pharmaceutical dziękujemy Ci w imieniu naszych pacjentów.

Kontakt

Skontaktuj sie z nami

Proxima Pharma
ul. Chmielna 2/31,
00-020 Warszawa

T:   (+48)793 398 508

E:   biuro@proxima-pharma.pl

Formularz kontaktowy